ART / Sculptures and works of art / Skulpturer 5624246

nr 562 4246

Skulpturer

Lenght: ()

2 st. gips + stenmassa, höjd: 34 + 27

Condition: slitage, skador

100

SEK 150

Monday January 26 2009
at 17:40:42

21/1 20:27:16 1      100 kr
26/1 16:09:59 2      Vinnande bud